11 Jan 2018

Pożyczka pieniężna w ING Banku Śląskim.

Kilka słów o Banku ING.

ING Bank Śląski jest bankiem komercyjnym jakiego główna siedziba mieści się w Katowicach. Bank zajmuje się świadczeniem usług dla indywidualnego klienta, jak również dla firm i instytucji. Obecnie bank zajmuje piąte miejsce w Polsce pod względem wartości aktywów. Zaszczytne ósme miejsce bank zajmuje jeżeli weźmiemy pod uwagę liczbę jego placówek. Ciekawą ofertą przygotowaną przez ten bank jest oferta pożyczki pieniężnej. Ograniczenia wiekowe są tylko takie, aby kredytobiorca był osobą pełnoletnią. Jest to propozycja kredytu dla nowych i stałych klientów banku. Nie ma konieczności zakładania w banku konta, aby można było skorzystać z oferty. Wniosek o kredyt można złożyć bez wychodzenia z domu online, w oddziale lub za pośrednictwem telefonu.

Ubezpieczenie kredytu nie jest wymagane, ale można z niego skorzystać. Dla kredytów powyżej 100 tysięcy złotych składka wynosi 0,28% wartości początkowej pożyczki. Minimalna kwota kredytu jaki można zaciągnąć to kwota 1 000 złotych, zaś maksymalna kwota kredytu wynosi 160 000 złotych. Dokumenty jakie są potrzebne do wzięcia kredytu to dowód osobisty oraz zaświadczenie o zarobkach jakie uzyskuje kredytobiorca. Prowizja może wynosić nawet 0% jeżeli będziemy mieć kredyt na kwotę powyżej 20 tysięcy złotych. Prowizji można uniknąć również w sytuacji, kiedy połowa pożyczki zostanie przeznaczona na konsolidację innych zadłużeń. W pozostałych przypadkach za udzielenie kredytu bank nalicza prowizję w wysokości od 5,99% do maksymalnie 7,99%. Za rozpatrzenie wniosku bank nie pobiera żadnych opłat dodatkowych. Kredyt można spłacić w całości lub w części bez ponoszenia z tego tytułu żadnych kosztów dodatkowych, zobacz jak to wygląda na kredytowysklep.pl.

Decydując się na kredyt w wysokości 10 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 48 miesięcy, bank naliczy nam koszta całkowite kredytu w wysokości 2897złotych. Raty kredytu będą po 269 złotych. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania jest równa 13,9% w skali roku. Maksymalna kwota kredytu to 160 tysięcy złotych jakie można spłacać maksymalnie w 96 ratach. Przy takich parametrach kredytu koszt całkowity zobowiązania wyniesie prawie 56 tysięcy złotych, przy ratach miesięcznych po 2245 złotych. RRSO ma wartość 8,07% w skali roku. Znalezienie kredytu o tak niskim poziomie rocznej rzeczywistej stopy oprocentowania nie jest łatwe, ale jeżeli się nieco poszuka można takie zobowiązanie znaleźć. Kredyt gotówkowy jaki oferuje nam ING Bank Śląski należy właśnie do grona kredytów z niższym kosztem całkowitym.